ייצוג וטיפול בתחום המקרקעין

ייצוג יד ראשונה מקבלן וייצוג יד שנייה

מחלקת מקרקעין בפירמת עו"ד חיים פרנק, מתמחים בליווי משפטי של עסקאות מקרקעין למגורים או נכסים מסחריים, לרבות ייצוג בעסקאות מורכבות, עסקאות יד ראשונה מקבלן, יד שניה, הליכי התחדשות עירונית, עסקאות מתנה, מיסוי מקרקעין, הסכמי שכירות, פינוי מושכר ועוד.

בעסקאות רכישת דירה או נכס מסחרי מקבלן, נלווה אתכם משלב המשא ומתן ונערוך בדיקות הכרחיות כדי לוודא שהעסקה בטוחה. נבדוק את זכויות הקבלן בקרקע, נוודא שלקבלן יש את הסיווג המתאים לביצוע הפרויקט, היתר בניה בתוקף, נבחן את הבטוחות הניתנות בהתאם לחוק המכר, המפרט הטכני, המיסוי וכו'.

אנו ננהל עבור הקונה משא ומתן מקצועי ונערוך את חוזה המכר על כל פרטיו.

ברכישת נכס יד שניה, נוודא שאנו מתנהלים מול הבעלים הרשום והחוקי של הנכס, נבדוק את מצבו המשפטי של הנכס ונייצר הסכם משפטי תוך השגחה על הפרטים הנסתרים והגלויים.

אנו פועלים להענקת ליווי אישי ומיטבי לכל לקוח תוך שימת דגש על זמינות לאורך כל שלבי העסקה, החל משלב טרום משא ומתן ועד הרישום הנכס וסיום העסקה.

שאלות - תשובות

התשובות לא מחליפות ייעוץ משפטי ויש להתייעץ עם עו"ד, כל מקרה לגופו.

עורכי דין בתחום המקרקעין מייעצים ומייצגים מוכרים ורוכשים של נכסי מקרקעין לרבות דירות, מגרשים וקרקעות, נכסים מניבים, התחדשות עירונית, תמ"א 38, ייצוג מול מיסוי מקרקעין ותכנון מס לגיטימי, הסדרת רישום בית משותף, הסכמי שכירות למגורים ולמסחר.

זיכרון דברים הינו מסמך משפטי מחייב ולפיכך יש לו השלכות עתידיות.

לרוב מומלץ לא לחתום על זיכרון דברים בטרם נערכו בדיקות משפטיות מקדמיות הנדרשות לעסקת מכר וזאת באמצעות עורך דין מוסמך.

בטרם רכישת דירה מיד שניה, נדרש לערוך בדיקות בהיבט המשפטי, הכלכלי וביחס למצבו הפיזי של הנכס.

חשוב להנפיק נסח טאבו של הנכס, כדי לוודא שהאדם שמולכם הינו בעל הזכויות. לבדוק את הצמדות הנכס, מ"ר הדירה, הערות לרבות עיקולים, אי התאמות, צווים, משכנתא וקיומם של שוכרים בנכס, וכן את תיק הבניה של הנכס.

בשל ההיבטים הרבים של רכישת דירה מיד שניה מומלץ להיוועץ עם עורך דין בתחום.

פנו אלינו לקבלת

ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

לחיצה על "שליחה" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.

עורכי דין המטפלים במקרקעין

עו"ד אוראל קורן

מנהלת מחלקת מקרקעין

מן המדיה