תביעות אובדן כושר עבודה

בניית אסטרטגיה למי שיכולתם להשתכר נפגעה

העובדים בישראל מחויבים להפרשות לביטוח פנסיוני – ביטוח מנהלים או קרן פנסיה, הכוללים כיסוי למקרה של אובדן כושר עבודה בשל מחלות, נזקי גוף או נפש. כדי לקבל את המגיע לעובד שניזוק ואיבד את היכולת לפרנס את עצמו, יש לבחון מספר דברים ומומלץ להיעזר בעורכי דין המתמחים בתחום אשר יבססו את התביעה באמצעות חוות דעת מקצועיות של מומחים רלוונטיים לתביעה. חשוב לציין כי אין פוליסה כוללנית וזהה ועל כן יש לבחון כל פוליסה לגופה ולראות מה תנאיה והאם הנפגע עומד בתנאים

עורכי הדין בפירמת עו"ד חיים פרנק מיומנים בהגשת תביעות לאובדן כושר ובניהול פרטני וחסר פשרות של התביעה כדי לסייע למי שהיכולת שלו להתפרנס, נפגעה.

שאלות - תשובות

התשובות לא מחליפות ייעוץ משפטי ויש להתייעץ עם עו"ד, כל מקרה לגופו.

כן, אם היכולת שלך לעבוד נפגעה, יתכן ותהיה זכאי לקצבת אובדן כושר עבודה. העובדים בישראל מחויבים להפרשות לביטוח פנסיוני: ביטוח מנהלים או קרן פנסיה, שכוללים כיסוי למקרה של אובדן כושר עבודה בשל מחלות, נזקי גוף או נפש. עו"ד הבקיא בתחום יידע לסייע למי שנפגע, לממש את הזכויות מול חברת הביטוח ולקבל את המגיע לו.

כן בהחלט. אם כושר העבודה שלכם נפגע וחברת הביטוח דחתה את התביעה שהגשתם, כדאי לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בתחום תביעות אובדן כושר עבודה. עורכי דין מיומנים בתחום, שולטים בתקדימים ובזכויות המגיעות לעובדים ויודעים לנהל מו"מ מחושב ויעיל מול חברות ביטוח וקרנות הפנסיה, וכן לנהל תביעה בבתי המשפט במקרה הצורך.

כן. כדאי לפנות לעו"ד שבקיא בתחום ויוכל לבחון את טענות הביטוח, להתמודד איתן בצורה היעילה ביותר, להגיש ערעור ואף תביעה לבית המשפט אם ההליך מול חברת הביטוח לא צולח.

פנו אלינו לקבלת

ייעוץ אישי ללא התחייבות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

לחיצה על "שליחה" מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות של החברה.

עורכי דין המטפלים בתביעות אובדן כושר עבודה

עו"ד לין רוייטמן-נוי

ראש צוות עורכי דין

עו"ד נורית מנשרוב

מנהלת המערך המשפטי

עו"ד מלי אלון

מנהלת מחלקת ביטוח לאומי

זוהר אינגל

עורכת דין

אביב כהן

עורך דין

שירה עובדיה

עורכת דין

שובל ארד

עורכת דין

תמר בוטרשוילי

עורכת דין

בר לוי כהן

עורכת דין

סטניסלב רוייף

עורך דין

יאנה מנו

עורכת דין

מורן אמסלם

עורכת דין

שיר שריקי

עורכת דין

ברוך רובין

עורך דין

אושרת בן איון

עורכת דין

מן המדיה