הפנים היפות של החברה הישראלית

בעתות משבר מתגלים במלוא עוצמתם, יותר מתמיד, הרצון הטוב, התמיכה והעזרה שלנו, הישראלים, איש לרעהו. אחד מאלה הוא עו”ד חיים פרנק, מומחה בתחום נזקי גוף וצוות משרדו, הנרתמים לסייע ללא עלות לפונים לקבלת דמי אבטלה

בשורה מעודדת לתושבי אשדוד והסביבה: עו”ד חיים פרנק וצוות משרדו (עורכי דין חיים פרנק ושות’) החלו לסייע כבר מיום שלישי השבוע לתושבים מובטלים למלא טפסים לביטוח לאומי ובכך לזרז את קבלת דמי האבטלה. מדובר בעובדים רבים מאד שאולצו לצאת לחל”ת בעקבות משבר הקורונה ומצאו את עצמם ביום אחד מחוסרי עבודה, מבלי לדעת מתי ואם יקבלו שכר.

עו”ד חיים פרנק, הנחשב לאחד מעורכי הדין המובילים בדרום בתחום נזיקין, תביעות מול הביטוח הלאומי והכרה בנכות, קיבל לאחרונה כמה וכמה פניות מאזרחים המתקשים למלא את טפסי הביטוח הלאומי, לאחר שהוצאו לחופשה ללא תשלום ממקום עבודתם. עו”ד פרנק כינס את צוות משרדו והודיע, כי כולם, כאיש אחד, נרתמים לסייע ללא תשלום לאנשים אלה למלא את הטפסים האמורים, על מנת שאותם עובדים חסרי אונים יוכלו להגיש את בקשתם במהירות ולקבל את דמי האבטלה עוד לפני חג הפסח.

עו”ד פרנק: “משבר הקורונה נחת עלינו כרעם ביום בהיר ושיבש את החיים של כולנו במישור הבריאותי והכלכלי. צריך לדעת לצלוח את הימים הללו, ולהבין שגם את המשבר הזה נעבור אם נהיה מאוחדים ונגלה ערבות הדדית זה לזה. קיבלתי החלטה שצוות המשרד שלי יירתם במלוא המרץ לטובת כלל הפונים שיגיעו אלינו, ונסייע להם ללא עלות ובשמחה גדולה למלא את הטפסים של הביטוח הלאומי, כמובן תחת מגבלות הוראות משרד הבריאות. לעתים, מספיקה טעות אחת קטנה במילוי הטפסים או חתימה במקומות לא נכונים, כדי לעכב את הבקשה או לדחות אותה, וגם ככה כולם נמצאים עכשיו בלחץ כלכלי עצום. זו התרומה הצנועה שלנו לחברה בימים כאלה מורכבים, ואני מקווה שנצליח לעזור לאנשים רבים ככל האפשר”.

מי שמעוניין לקבל את השירות החשוב הזה מוזמן להגיע למשרדו של עו”ד חיים פרנק באשדוד. המשרד נמצא בבניין קיי-טאוורס, שדרות ירושלים 18 אשדוד, קומה 3 (משרד 306).
טל. 08-9108888
.משרד עו”ד חיים פרנק ושות’ באשדוד מתמחה בנזקי גוף. הפירמה מייצגת מול מערכת המשפט אנשים שנפגעו וסובלים מנזקי גוף – נזקים פיזיים ונזקים נפשיים עקב: תאונות דרכים בעבודה ותאונות דרכים לא בעבודה, תאונות עבודה שהן לא תאונות דרכים, תאונות תלמידים בבית הספר ושל חיילים בעת שירותם הצבאי, פגיעות בעקבות רשלנות רפואית, תביעות של פוליסות ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה וכדומה.

Для бесплатной юридической консультации оставьте свои данные

Нажатие «Отправить» означает согласие с политикой конфиденциальности компании.

Для бесплатной юридической консультации оставьте свои данные

Нажатие «Отправить» означает согласие с политикой конфиденциальности компании.

Связаться с нами для бесплатной консультации