שד' ירושלים 18, בנין K towers קומה 3 משרד 306, אשדוד
(מפה)

תביעות נגד משרד הביטחון/אגף השיקום (נכי צה"ל)

תביעות נגד משרד הביטחון/אגף השיקום (נכי צה"ל)

תביעות למשרד הביטחון מוגשות על ידי אנשי כוחות הביטחון אשר נפגעו בעת שירותם. הזכאים להגשת תביעה שכזו הינם חיילים בשירות חובה, בשירות קבע ובשרות מילואים, שוטרי משטרת ישראל, סוהרי שב"ס, עובדי שב"כ, עובדי מוסד, עובדי משרד ראש הממשלה ואנשי משמר הכנסת.

 

התביעות למשרד הביטחון נחלקות לתביעות בגין חבלה ובגין מחלה. תביעה בגין חבלה הנה תביעה אשר מוגשת בגין חבלה בה נפגע התובע בזמן השירות , ותביעה בגין מחלה הנה תביעה אשר מוגשת בגין מחלה בה חלה התובע בזמן שירותו. התביעות מטופלות על ידי קצין התגמולים, אשר מתוקף סמכותו בוחן את התביעה, ומחליט בה.

 

יחד עם התביעה יש לצרף את החומר הרפואי הרלוונטי ודו"ח פציעה. במקום בו אין דו"ח פציעה יש להגיש תצהיר המפרט את נסיבות האירוע/תאונה.

 

חשוב לשים לב כי בתביעות משהב"ט חלה התיישנות אשר נכנסת לתוקפה ביום סיום השירות ו/או העבודה של התובע. כל עוד התובע משרת/עובד בשירות המדינה הוא יכול להגיש את התביעה וכן עד 3 שנים מתום השירות/עבודתו.

 

לאחר הגשת התביעה, מועבר תיק של התובע לועדות רפואיות שם בוחנים באם נותרה לתובע נכות. באם יוזמן התובע להופיע בפני הועדה, עו"ד ממשרדנו יתלווה לתובע.

לקבלת מידע נוסף או זימון תור לעו"ד, מלאו פרטיכם בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם.‏
מפה - ישראל, אשדוד, שד' ירושלים 18, בנין K towers קומה 3 משרד 306