שד' ירושלים 18, בנין K towers קומה 3 משרד 306, אשדוד
(מפה)

עורך דין לנפגעי עבודה באשדוד

עורך דין לנפגעי עבודה באשדוד

תאונת עבודה בהגדרה הקלאסית היא אירוע בו נפגע עובד תוך כדי ועקב עבודתו אצל מעבידו, לרבות פגיעה של עצמאי במהלך עבודתו. חוק הביטוח הלאומי הרחיב את ההגדרה הקלאסית והוסיף מקרים נוספים שעשויים להיחשב כתאונת עבודה, בין היתר תאונה שאירעה בדרך מביתו של העובד למקום העבודה או בדרך ממקום העבודה לביתו וכן תאונה שאירעה במסגרת הפסקת אוכל.

 

אז את מי תובעים למעשה? קודם כל, יש לפנות למוסד לביטוח לאומי בכדי לקבל את מלוא הזכויות בגין תאונת העבודה. אם מדובר בתאונת דרכים, התביעה תוגש נגד ביטוח החובה של הרכב בו נפגעתם. אם מדובר בתאונה שאירעה תוך כדי עבודה עקב רשלנות המעביד, ניתן להגיש תביעה נגד המעביד וחברת הביטוח שלו.

 

הפיצויים מורכבים בסופו של דבר מהחזר הוצאות והפסדים בפועל כמו למשל הפסדי שכר, הוצאות רפואיות וכיוצ"ב וכן מרכיב של כאב וסבל אשר גם הוא תלוי בנסיבות המקרה וכן בשאלה האם מדובר בתאונת דרכים שכן לפי החוק ישנה הגבלה על הסכום שניתן לפסוק בגין כאב וסבל עקב תאונת דרכים. חשוב לדעת כי כל סכום שאתם מקבלים מהמוסד לביטוח לאומי, מתקזז מסכומי הפיצויים אשר ייפסקו במסגרת התביעות שמוגשות נגד חברות הביטוח ו/או המעביד.

 

משרד עורכי דין באשדוד מלווה את לקוחותיו מרגע קרות התאונה ועד לרגע קבלת הפיצוי המגיע להם וזאת בין היתר ייצוג בועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי, ניהול מו"מ מול חברות הביטוח וייצוג בבתי המשפט.

לקבלת מידע נוסף או זימון תור לעו"ד, מלאו פרטיכם בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם.‏
מפה - ישראל, אשדוד, שד' ירושלים 18, בנין K towers קומה 3 משרד 306