שד' ירושלים 18, בנין K towers קומה 3 משרד 306, אשדוד
(מפה)

פינוי שוכרים

פינוי שוכרים

לעיתים אנו נתקלים בשוכר בעייתי, אשר מפסיק לשלם לנו את דמי השכירות במועד, במקרה הטוב, ו/או לא משלם לנו כל תשלום שהוא, במקרה הפחות טוב, ואף יכול גם לפגוע בדירה שלנו, על אף שנערך בין הצדדים חוזה מסודר עם בטחונות, או גם במקרה שהחוזה בין הצדדים הסתיים.

 

ניתן המקרים כאלה להגיש תביעה לפינוי מושכר לבית המשפט השלום לפי מקום הדירה. כדי להיכנס להליכים מהירים של פינוי הדירה בבית המשפט, יש להפריד את הליך פינוי הדירה ולתבוע אותו בתביעה נפרדת, ואילו לגבי הנזקים שנגרמו לנו, ככל שישנם, יש לממש את הביטחונות שלקחנו בתחילת השכירות ו/או דרך הערבים, וככל שביטחונות אלו לא יספיקו נפנה בתביעה נפרדת לעניין הנזקים הכספיים, לאחר שהשוכר יפנה את הדירה ויתגבש בפנינו מלוא החוב של השוכר.

 

יודגש, כי גם לאחר מתן צו הפינוי המיוחל ע"י בית המשפט, אשר לעיתים נותן לשוכר פרק זמן נוסף לפנות את הדירה, אין המדובר בסוף פסוק תמיד, שכן אם הדייר ממשיך להחזיק בדירה למרות הצו, יש לפנות ללשכת ההוצאה לפועל, כדי להוציא בפועל את הדייר מדירתכם, דבר שעלול לקחת עוד מספר שבועות עד חודשים, ולנפח את החוב עוד יותר, אולם במרבית המקרים השוכרים יפנו את הדירה לאחר קבלת צו הפינוי מבית המשפט ובהתאם לאמור בו.

לקבלת מידע נוסף או זימון תור לעו"ד, מלאו פרטיכם בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם.‏
מפה - ישראל, אשדוד, שד' ירושלים 18, בנין K towers קומה 3 משרד 306