שד' ירושלים 18, בנין K towers קומה 3 משרד 306, אשדוד
(מפה)

עורך דין נזקי גוף

עורך דין נזקי גוף

רובנו עשויים ללא כל הקדמה למצוא את עצמנו נתבעים על ידי אדם אשר סובל מנזקי גוף. במקרה של תביעת נזקי גוף, בין אם מדובר בפוגע או בנפגע יש חשיבות רבה להתנהלות נכונה. במקרה בו נגרם לאדם נזק לגופו ראוי להיוועץ עם עורך דין בתחום במטרה לבחון את קבלת הפיצויים.

 

מהם נזקי גוף

נזקי גוף הם שם לפגיעות שונות כמו פגיעות בטיפול הרפואי, פגיעות בעבודה או במסגרת שטח ציבורי- כל אחת מהפגיעות יכולה להיות מטופלת באופן שונה מבחינת משפטית.  כך למשל פגיעה בשעה של שימוש בכלי תחבורה מנועי עשויה לגרום לנזקי גוף, אך תביעה בשל תאונת דרכים תהיה מנוהלת בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ולא לפי פקודת הנזיקין.

 

במקרה של פגיעות גוף יש לפנות לקבלת טיפול רפואי מקיף

במקרה של פגיעות גוף, יש לפנות לקבלת טיפול רפואי מקיף וכן יש להגיע במהירות לקבלת טיפול רפואי. במידה ואינכם יכולים לנהוג, ההמלצה היא להזעיק אמבולנס. הטעות הנפוצה ביותר בקרב נפגעי גוף היא היעדר טיפול רפואי, כך לדוגמא יש נפגעים אשר מגיעים לקבלת טיפול רפואי רק כאשר מתחילים הכאבים.

בזמן הפגיעה הגוף יודע להפריש חומרים שונים המשמשים בתור משככי כאבים טבעיים ולכן אדם אשר נפגע אין ביכולתו להעריך את חומרת הפגיעה בשלבים המוקדמים ולכן מדובר בטעות לא לפנות לקבלת טיפול רפואי בזמן.  יתרה מכך, פנייה לקבלת טיפול רפואי מספר ימים לאחר הפגיעה לא תאפשר להוכיח כי הנזק נגרם בעקבות תאונה בה הייתם מעורבים. בעת הקבלה לחדר המיון, חשוב ביותר להוכיח כי הייתם מעורבים בתאונת דרכים. יש לכך חשיבות רבה.

 

עורך דין מקצועי יגן על הזכויות שלכם

אם נפגעתם בתאונה ונגרם לכם נזק בגוף, יש לפנות לקבלת סיוע מטעם עורך דין נזקי גוף. בשלבים המוקדמים יש לפעול במהירות ללא כל דיחוי במטרה שיהיה ניתן למקסם את כספי הפיצויים או לטובת חיזוק ההגנה שלכם, זאת במידה ואתם הצד הפוגע.  עורך דין מנוסה ינחה אתכם באשר למסמכים הרפואיים בהם יהיה עליכם להצטייד וכן בחשיבות של איסוף מידע מטעם עדי ראייה אשר נכחו במקום.  בשל העובדה כי תחום הנזיקין הינו תחום רחב, ראוי כי יהיה לצידכם עורך דין מנוסה ובעל ניסיון רחב בתחום.

 

מחלקה מנוסה ומקצועית

במשרדנו תמצאו עורך דין נזקי גוף באשדוד אשר עוסק ביייצוג לקוחות בשל הנזקים אשר נגרמו לגופם. בתביעות הללו יש חשיבות רבה לסוג הפגיעה, כאשר את הנזק יש לבחון באמצעות טבלאות של נכויות לפיהן יש לאבחן את השוני מפגיעה אחת מול אחרת.

יצוין כי אחוז הנכות נחשב פרמטר משמעותי ביותר וכמובן קיימת חשיבות רבה לפנייה אל מומחים בתחום. משרדנו עומד בקשר עם מומחים רפואיים אשר מעניקים סיוע לקהל הלקוחות שלנו לצורך מימוש זכאותם לפיצויים בשל נזקי גוף.

 

לקבלת מידע נוסף או זימון תור לעו"ד, מלאו פרטיכם בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם.‏
מפה - ישראל, אשדוד, שד' ירושלים 18, בנין K towers קומה 3 משרד 306