שד' ירושלים 18, בנין K towers קומה 3 משרד 306, אשדוד
(מפה)

אודותנו

משרד חיים פרנק ושות הינו משרד הפועל משנת 2009 וצוות עורכי הדין בו בעלי ניסיון משפטי עשיר בתחום דיני נזיקין תביעות ביטוח לאומי, דיני מקרקעיןדיני תעבורה והדין ‏הפלילי.

 

צוות המשרד בראשותו של עו"ד חיים פרנק צבר במשך השנים ניסיון וידע רב בייצוג תובעים ‏בערכאות השונות בהצלחה רבה תוך השגת פיצויים מירביים עבור לקוחותיו. בנוסף, עו"ד חיים ‏פרנק מנהל את מחלקת מקרקעין של המשרד והוא מייצג משקיעים מהארץ ומחו"ל, מוכרי ‏ורוכשי דירות יד שניה/דירות מקבלן/נכסים מסחריים וכן מייצג דיירים בפרוייקטים של תמ"א ‏‏38 ופינוי בינוי.

במהלך השנים טיפל צוות המשרד בראשותו של עורך הדין חיים פרנק בתיקים רבים באשדוד ובכל הארץ, לרבות בתיקי תביעות ביטוח לאומי, דיני תעבורה תוך מתן מענה מקצועי לכלל הלקוחות. במטרה להעניק את השירות המשפטי הטוב ביותר, המשרד עובד בשיתוף פעולה עם המחלקות השונות כאשר כל מחלקה מסייעת בייצוג מתן הולם ומקצועי עבור הלקוחות. 

המשרד רואה חשיבות עליונה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוחות במטרה להביא לתוצאות הטובות ביותר ומקפיד לערב את הלקוחות בכל ההיבטים המשפטיים. הניסיון והידע אותו צברו עורכי הדין באים לידי ביטוי בייצוג קהל הלקוחות במשרד תוך השגת התוצאות הרצויות עבורם. נוסף על כך, היכרות עורכי הדין במשרד עם תחום דיני נזיקין הינו חלק בלתי נפרד התורם להצלחת הטיפול בתיקים.

במסגרת ייצוג הלקוחות מקפידים עורכי הדין על מתן ייעוץ מקצועי תוך הסבר אודות דרכי הפעולה שיש לנקוט בתיק תוך בחינת מכלול הנתונים והסיכונים.

נוסף על ההיבט המקצועי, במשרד רואים חשיבות רבה בשמירה על ההיבט האנושי ומקפידים על טיפול אישי וצמוד הניתן לקהל הלקוחות בכל שלב ושלב.

הלקוחות הפונים לטיפול במשרד הינם לקוחות הזקוקים לסיוע בין היתר בתחום הדין הפלילי. טיפול מקצועי תוך דגש על שירות ברמה הגבוהה ביותר הכולל ליווי אישי במהלך הטיפול בתיק- מהווים את החותמת האישית המובילה את המשרד בייצוג קהל הלקוחות.

לקבלת מידע נוסף או זימון תור לעו"ד, מלאו פרטיכם בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם.‏
מפה - ישראל, אשדוד, שד' ירושלים 18, בנין K towers קומה 3 משרד 306